Liga klubowa 2013

Liga klubowa 2011 | Liga klubowa 2012 | Liga klubowa 2014

Pozycja Nazwisko i imięLiczba rundLiczba punktów
1Bury Krzysztof 11368
2Skręta Jarek 18361
2Wojnowski Mikołaj 15361
4Stańczak Monika 13360
5Poznalski Stanisław 17357
6Podkański Rafał 17353
7Laskowski Paweł 11342
8Błaszczęć Mirosław 16341
9Lipski Sławomir 11339
10Dziekan Anna 14336
10Kozicka Barbara 10336
12Szkałuba Tadeusz 18335
13du Château Piotr 16333
14Kondej Jerzy 12322
15Dziekan Mirosław 18319
16Czarnoba Justyna 13318
17Kurhanowicz Andrzej 13312
18Osiński Ireneusz 12310
19Mach Gunther 13306
20Mizieliński Bogdan 10304
21Wygonowska Bozena 9303
22Okrasa Dariusz 10295
23Dempniak Mariusz 10291
24Moreń Robert 9284
25Romaniuk Jarosław 9271
26Domański Krzysztof 9258
27Jankowski Krzysztof 9244
28Zakrzewski Antoni 8224
29Światełko-Nachtlicht Maciej 8222
30Kuna Wojciech 6213
31Czecharowski Marek 9212
32Nowicki Jacek 7211
33Pawłowski Adam 6192
34Oleszczuk Jarek 5176
35Okrasa Beata 6166
36Budner Marek 4153
37Jakubik Jacek 4148
38Herburt - Hewell Janusz 5143
39Kuna Matylda 5141
40Murphy Con 4135
41Schatovich Manfred 4128
42Wiktorowski Włodzimierz 4118
43Napiecek Paweł 4117
44Jankowska Aleksandra 5116
45Kołowrotna Monika 5115
46Święcicki Peter 4109
47Trojanowski Jacek 3106
48Jędraszak-Utrera Lucyna 3103
49Smolarz Marek 4100
50Szczypa Grzegorz 398
51Iwaniuk Franciszek 397
51Przygucki Konrad 397
51Sarnecki Artur 397
54Brzozowski Cezary 395
55Żajewska - Wiktorowska Grażyna 385
55Jaworski Witold 385
57Ślązak Zbigniew 384
58Osik Marek 282
59Szóstak Anna 280
60Biskupski Paweł 277
61Dulewicz Piotr 275
62Wojciechowski Piotr 273
62Terej Katarzyna 473
64Radziszewski Jan 368
65Grzesiak Monika 467
66Rozenek Jacek 150
67Kowalewski Paweł 138
68Brukszo Agnieszka 135
69Szumlicz Tadeusz 134
69Durlik Hubert 134
71Budner Ewa 132
72Maciejczak Paweł 131
73Szwarczewska Anna 128
74Więcek Jacek 126
75Pietruszyński Maciej 122
76Warchoł Bogdan 118

Szczegółowe wyniki

P.Nazwisko i imięR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15R16R17R18R19R20R21R22R23R24R25R26Liczba punktów
1Bury Krzysztof 4137473233363643323128368
2Skręta Jarek 343635393136373240282532333432333436361
2Wojnowski Mikołaj 362637333238393336393729273327361
4Stańczak Monika 39343435322335374040282634360
5Poznalski Stanisław 2734223234353833323536313637363626357
6Podkański Rafał 3232303330203136363533393440252235353
7Laskowski Paweł 3134333630253337423531342
8Błaszczęć Mirosław 27333126323036392434353033383027341
9Lipski Sławomir 3630293331323543353034339
10Dziekan Anna 2619302932363334343227273343336
10Kozicka Barbara 28323934273536334230336
12Szkałuba Tadeusz 302731311335232735223730313436272235335
13du Château Piotr 30353434362533283230352532232332333
14Kondej Jerzy 21924293239253341313137322
15Dziekan Mirosław 212633292538183030292834293132282933319
16Czarnoba Justyna 34382135262527203217393329318
17Kurhanowicz Andrzej 23331124374114313336262816312
18Osiński Ireneusz 283321352632322932242934310
19Mach Gunther 30333326203222273238252926306
20Mizieliński Bogdan 29293423283635282834304
21Wygonowska Bozena 252731303944343835303
22Okrasa Dariusz 21252737243935283326295
23Dempniak Mariusz 29382127373822322720291
24Moreń Robert 273731312638303133284
25Romaniuk Jarosław 263334252731282740271
26Domański Krzysztof 322918262233343826258
27Jankowski Krzysztof 262528322825212633244
28Zakrzewski Antoni 3224282334322229224
29Światełko-Nachtlicht Maciej 3416321628343527222
30Kuna Wojciech 363938343234213
31Czecharowski Marek 262020221721313421212
32Nowicki Jacek 29282438294023211
33Pawłowski Adam 343728392529192
34Oleszczuk Jarek 3734433725176
35Okrasa Beata 332722292827166
36Budner Marek 40572630153
37Jakubik Jacek 36344335148
38Herburt - Hewell Janusz 2928252833143
39Kuna Matylda 2724293724141
40Murphy Con 34353234135
41Schatovich Manfred 30392831128
42Wiktorowski Włodzimierz 36261937118
43Napiecek Paweł 31223430117
44Jankowska Aleksandra 3014242325116
45Kołowrotna Monika 2521222720115
46Święcicki Peter 22342825109
47Trojanowski Jacek 363436106
48Jędraszak-Utrera Lucyna 384619103
49Smolarz Marek 24262723100
50Szczypa Grzegorz 26373598
51Iwaniuk Franciszek 39322697
51Przygucki Konrad 35253797
51Sarnecki Artur 37283297
54Brzozowski Cezary 30303595
55Żajewska - Wiktorowska Grażyna 31203485
55Jaworski Witold 31322285
57Ślązak Zbigniew 31242984
58Osik Marek 473582
59Szóstak Anna 384280
60Biskupski Paweł 403777
61Dulewicz Piotr 423375
62Wojciechowski Piotr 304373
62Terej Katarzyna 2117231273
64Radziszewski Jan 29172268
65Grzesiak Monika 1311212267
66Rozenek Jacek 5050
67Kowalewski Paweł 3838
68Brukszo Agnieszka 3535
69Szumlicz Tadeusz 3434
69Durlik Hubert 3434
71Budner Ewa 3232
72Maciejczak Paweł 3131
73Szwarczewska Anna 2828
74Więcek Jacek 2626
75Pietruszyński Maciej 2222
76Warchoł Bogdan 1818

Runda 26

(2013-10-07-2013-10-13)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Anna Dziekan43
2Jarosław Romaniuk40
3Jerzy Kondej37
3Włodzimierz Wiktorowski37
5Jarek Skręta36
6Jacek Jakubik35
6Rafał Podkański35
6Tadeusz Szkałuba35
9Sławomir Lipski34
9Ireneusz Osiński34
9Monika Stańczak34
9Grażyna Żajewska - Wiktorowska34
13Mirosław Dziekan33
14Artur Sarnecki32
15Paweł Maciejczak31
16Mikołaj Wojnowski27
17Stanisław Poznalski26
18Jarek Oleszczuk25
18Peter Święcicki25
20Jan Radziszewski22
21Lucyna Jędraszak-Utrera19
22Andrzej Kurhanowicz16

Ostatnie przeliczenie: 2013-10-15 12:59:33

Runda 25

(2013-09-30-2013-10-06)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Cezary Brzozowski35
1Bozena Wygonowska35
3Bogdan Mizieliński34
3Jarek Skręta34
5Anna Dziekan33
5Krzysztof Jankowski33
5Robert Moreń33
8Piotr du Château32
9Jerzy Kondej31
10Sławomir Lipski30
11Justyna Czarnoba29
11Mirosław Dziekan29
11Ireneusz Osiński29
11Adam Pawłowski29
11Zbigniew Ślązak29
16Andrzej Kurhanowicz28
17Jarosław Romaniuk27
17Maciej Światełko-Nachtlicht27
19Krzysztof Domański26
19Gunther Mach26
19Monika Stańczak26
22Tadeusz Szkałuba22
23Marek Czecharowski21
24Mariusz Dempniak20

Ostatnie przeliczenie: 2013-10-08 13:59:04

Runda 24

(2013-09-23-2013-09-29)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Krzysztof Domański38
2Stanisław Poznalski36
2Jacek Trojanowski36
4Marek Czecharowski34
4Wojciech Kuna34
6Justyna Czarnoba33
6Jarek Skręta33
6Mikołaj Wojnowski33
9Ewa Budner32
10Jerzy Kondej31
10Paweł Laskowski31
10Robert Moreń31
13Cezary Brzozowski30
13Marek Budner30
13Barbara Kozicka30
13Paweł Napiecek30
17Gunther Mach29
18Krzysztof Bury28
18Mirosław Dziekan28
18Jarosław Romaniuk28
18Monika Stańczak28
22Mirosław Błaszczęć27
22Mariusz Dempniak27
22Anna Dziekan27
22Beata Okrasa27
22Tadeusz Szkałuba27
27Franciszek Iwaniuk26
27Krzysztof Jankowski26
27Andrzej Kurhanowicz26
27Dariusz Okrasa26
31Aleksandra Jankowska25
31Adam Pawłowski25
33Matylda Kuna24
33Ireneusz Osiński24
33Zbigniew Ślązak24
36Piotr du Château23
36Jacek Nowicki23
36Marek Smolarz23
39Monika Grzesiak22
39Rafał Podkański22
41Monika Kołowrotna20
42Jan Radziszewski17
43Katarzyna Terej12

Ostatnie przeliczenie: 2013-10-01 13:12:13

Runda 23

(2013-09-16-2013-09-22)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Barbara Kozicka42
2Monika Stańczak40
3Justyna Czarnoba39
4Bozena Wygonowska38
5Jarek Oleszczuk37
6Stanisław Poznalski36
7Mirosław Dziekan32
7Jarek Skręta32
9Krzysztof Bury31
10Mirosław Błaszczęć30
11Peter Święcicki28
12Anna Dziekan27
13Gunther Mach25

Ostatnie przeliczenie: 2013-09-24 14:29:45

Runda 22

(2013-09-09-2013-09-15)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Lucyna Jędraszak-Utrera46
2Jarek Oleszczuk43
2Piotr Wojciechowski43
4Jerzy Kondej41
5Jacek Nowicki40
5Monika Stańczak40
7Adam Pawłowski39
8Mirosław Błaszczęć38
8Gunther Mach38
10Matylda Kuna37
10Stanisław Poznalski37
12Andrzej Kurhanowicz36
12Tadeusz Szkałuba36
14Paweł Laskowski35
15Krzysztof Domański34
15Jarek Skręta34
15Bozena Wygonowska34
18Janusz Herburt - Hewell33
18Barbara Kozicka33
20Krzysztof Bury32
20Mariusz Dempniak32
20Franciszek Iwaniuk32
20Wojciech Kuna32
20Ireneusz Osiński32
25Marek Czecharowski31
25Mirosław Dziekan31
25Jarosław Romaniuk31
25Manfred Schatovich31
29Cezary Brzozowski30
29Robert Moreń30
31Bogdan Mizieliński28
32Monika Kołowrotna27
32Mikołaj Wojnowski27
34Marek Budner26
34Jacek Więcek26
36Piotr du Château23
36Aleksandra Jankowska23
36Katarzyna Terej23
39Krzysztof Jankowski21
40Justyna Czarnoba17

Ostatnie przeliczenie: 2013-09-17 16:57:56

Runda 21

(2013-09-02-2013-09-08)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Jacek Rozenek50
2Bozena Wygonowska44
3Barbara Kozicka36
4Tadeusz Szkałuba34
5Mirosław Błaszczęć33
5Piotr Dulewicz33
5Jarek Skręta33
8Anna Dziekan32
9Mikołaj Wojnowski29
10Rafał Podkański25
11Mariusz Dempniak22

Ostatnie przeliczenie: 2013-09-11 14:27:07

Runda 20

(2013-08-26-2013-09-01)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Marek Budner57
2Bozena Wygonowska39
3Stanisław Poznalski36
4Barbara Kozicka35
4Sławomir Lipski35
6Anna Dziekan34
6Peter Święcicki34
8Andrzej Kurhanowicz33
8Dariusz Okrasa33
10Gunther Mach32
11Tadeusz Szkałuba31
12Mirosław Dziekan29
12Antoni Zakrzewski29
14Bogdan Mizieliński28
14Beata Okrasa28
16Marek Czecharowski21

Ostatnie przeliczenie: 2013-09-04 11:47:21

Runda 19

(2013-08-19-2013-08-25)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Rafał Podkański40
2Jarek Oleszczuk34
2Jacek Trojanowski34
4Piotr du Château32
5Ireneusz Osiński29
6Monika Kołowrotna22
6Antoni Zakrzewski22

Ostatnie przeliczenie: 2013-08-27 11:20:37

Runda 18

(2013-08-12-2013-08-18)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Krzysztof Bury43
1Sławomir Lipski43
3Piotr Dulewicz42
4Mariusz Dempniak38
5Monika Stańczak37
6Bogdan Mizieliński35
7Hubert Durlik34
7Mirosław Dziekan34
7Anna Dziekan34
7Wojciech Kuna34
7Con Murphy34
7Rafał Podkański34
13Jerzy Kondej33
14Ireneusz Osiński32
14Antoni Zakrzewski32
16Andrzej Kurhanowicz31
16Stanisław Poznalski31
18Mirosław Błaszczęć30
18Tadeusz Szkałuba30
20Matylda Kuna29
20Beata Okrasa29
22Dariusz Okrasa28
22Adam Pawłowski28
24Gunther Mach27
24Jarosław Romaniuk27
26Piotr du Château25
27Marek Czecharowski17
28Mikołaj Wojnowski37

Ostatnie przeliczenie: 2013-08-21 11:40:00

Runda 17

(2013-08-05-2013-08-11)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Jacek Jakubik43
2Anna Szóstak42
3Rafał Podkański39
3Mikołaj Wojnowski39
5Robert Moreń38
6Krzysztof Bury36
7Piotr du Château35
7Dariusz Okrasa35
7Monika Stańczak35
7Maciej Światełko-Nachtlicht35
11Jarek Skręta32
12Mirosław Dziekan28
13Jerzy Kondej25
14Gunther Mach22
15Andrzej Kurhanowicz14

Ostatnie przeliczenie: 2013-08-18 20:05:02

Runda 16

(2013-07-29-2013-08-04)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Agnieszka Brukszo35
1Sławomir Lipski35
3Antoni Zakrzewski34
4Rafał Podkański33
5Con Murphy32
6Barbara Kozicka27
7Jarek Skręta25
8Mikołaj Wojnowski36

Ostatnie przeliczenie: 2013-08-07 14:08:04

Runda 15

(2013-07-22-2013-07-28)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Andrzej Kurhanowicz41
2Marek Budner40
3Jerzy Kondej39
3Dariusz Okrasa39
5Mariusz Dempniak37
5Adam Pawłowski37
5Tadeusz Szkałuba37
8Krzysztof Bury36
8Stanisław Poznalski36
8Jacek Trojanowski36
11Mirosław Błaszczęć35
11Marek Osik35
11Rafał Podkański35
11Grzegorz Szczypa35
15Jacek Jakubik34
16Krzysztof Domański33
17Justyna Czarnoba32
17Gunther Mach32
19Piotr du Château30
20Janusz Herburt - Hewell28
21Robert Moreń26
22Krzysztof Jankowski25
22Jarosław Romaniuk25
24Aleksandra Jankowska24
25Monika Stańczak23
25Antoni Zakrzewski23
27Monika Kołowrotna21
28Katarzyna Terej17

Ostatnie przeliczenie: 2013-07-31 18:07:08

Runda 14

(2013-07-15-2013-07-21)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Marek Osik47
2Paweł Laskowski42
3Paweł Biskupski37
4Jacek Jakubik36
5Stanisław Poznalski35
6Paweł Napiecek34
7Sławomir Lipski32
7Ireneusz Osiński32
9Bozena Wygonowska30
10Mirosław Dziekan29
11Antoni Zakrzewski28
12Krzysztof Domański22
12Witold Jaworski22
12Peter Święcicki22
12Tadeusz Szkałuba22
16Mikołaj Wojnowski33

Ostatnie przeliczenie: 2013-07-31 18:02:53

Runda 13

(2013-07-08-2013-07-14)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Mikołaj Wojnowski39
2Paweł Laskowski37
3Rafał Podkański36
4Mirosław Błaszczęć34
4Maciej Światełko-Nachtlicht34
6Monika Stańczak32
7Sławomir Lipski31
8Jarek Skręta28
9Mariusz Dempniak27
10Antoni Zakrzewski24
11Justyna Czarnoba20

Ostatnie przeliczenie: 2013-07-16 11:15:36

Runda 12

(2013-07-01-2013-07-07)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Franciszek Iwaniuk39
2Lucyna Jędraszak-Utrera38
2Wojciech Kuna38
2Mikołaj Wojnowski38
5Andrzej Kurhanowicz37
5Konrad Przygucki37
5Grzegorz Szczypa37
8Bogdan Mizieliński36
8Rafał Podkański36
10Monika Stańczak35
10Tadeusz Szkałuba35
12Jarosław Romaniuk34
13Paweł Laskowski33
13Sławomir Lipski33
15Piotr du Château32
15Jerzy Kondej32
15Stanisław Poznalski32
18Robert Moreń31
18Bozena Wygonowska31
20Mirosław Dziekan30
21Krzysztof Jankowski28
21Artur Sarnecki28
21Manfred Schatovich28
21Maciej Światełko-Nachtlicht28
25Justyna Czarnoba27
26Krzysztof Domański26
26Ireneusz Osiński26
28Mirosław Błaszczęć24
28Matylda Kuna24
28Dariusz Okrasa24
31Marek Czecharowski22
31Beata Okrasa22
33Mariusz Dempniak21
33Monika Grzesiak21
33Katarzyna Terej21
36Gunther Mach20

Ostatnie przeliczenie: 2013-07-10 11:32:42

Runda 11

(2013-06-24-2013-06-30)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Jarek Skręta40
2Krzysztof Bury33
2Anna Dziekan33
2Stanisław Poznalski33
5Krzysztof Jankowski32
6Rafał Podkański31
7Mirosław Dziekan30
8Sławomir Lipski29
9Piotr du Château28
9Anna Szwarczewska28
11Marek Smolarz27
11Tadeusz Szkałuba27
13Gunther Mach26
14Janusz Herburt - Hewell25
14Konrad Przygucki25
16Marek Czecharowski20
17Bogdan Warchoł18
18Maciej Światełko-Nachtlicht16
19Monika Grzesiak11
20Mikołaj Wojnowski32

Ostatnie przeliczenie: 2013-07-02 14:17:49

Runda 10

(2013-06-17-2013-06-23)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Mirosław Błaszczęć39
2Stanisław Poznalski38
3Ireneusz Osiński35
4Jarek Skręta32
5Sławomir Lipski30
6Jacek Nowicki29
7Bogdan Mizieliński28
8Paweł Laskowski25
9Tadeusz Szkałuba23
10Maciej Pietruszyński22
11Rafał Podkański20
12Krzysztof Domański18
12Mirosław Dziekan18
14Monika Grzesiak13

Ostatnie przeliczenie: 2013-06-25 18:04:53

Runda 9

(2013-06-10-2013-06-16)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Mirosław Dziekan38
2Dariusz Okrasa37
2Jarek Skręta37
4Mirosław Błaszczęć36
4Anna Dziekan36
6Tadeusz Szkałuba35
7Barbara Kozicka34
8Piotr du Château33
8Mikołaj Wojnowski33
10Maciej Światełko-Nachtlicht32
11Paweł Laskowski30
11Rafał Podkański30
13Bozena Wygonowska27

Ostatnie przeliczenie: 2013-06-18 13:01:30

Runda 8

(2013-06-03-2013-06-09)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Paweł Biskupski40
2Manfred Schatovich39
3Anna Szóstak38
4Artur Sarnecki37
5Rafał Podkański33
6Robert Moreń31
7Mirosław Błaszczęć30
8Janusz Herburt - Hewell28
8Krzysztof Jankowski28
10Justyna Czarnoba25
11Bogdan Mizieliński23
12Tadeusz Szkałuba13

Ostatnie przeliczenie: 2013-06-13 14:24:57

Runda 7

(2013-05-27-2013-06-02)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Barbara Kozicka39
2Jacek Nowicki38
3Mikołaj Wojnowski37
4Jarek Skręta36
5Stanisław Poznalski35
5Konrad Przygucki35
7Krzysztof Bury32
7Mirosław Błaszczęć32
7Anna Dziekan32
7Witold Jaworski32
11Tadeusz Szkałuba31
12Krzysztof Domański29
12Janusz Herburt - Hewell29
14Mirosław Dziekan25
14Monika Kołowrotna25

Ostatnie przeliczenie: 2013-06-13 12:57:55

Runda 6

(2013-05-20-2013-05-26)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Bogdan Mizieliński34
1Stanisław Poznalski34
3Krzysztof Domański32
3Barbara Kozicka32
5Jarek Skręta31
5Tadeusz Szkałuba31
7Rafał Podkański30
8Mirosław Dziekan29
8Anna Dziekan29
8Jan Radziszewski29
11Beata Okrasa27
12Mirosław Błaszczęć26
12Justyna Czarnoba26
12Marek Smolarz26
15Piotr du Château25
16Andrzej Kurhanowicz24
16Jacek Nowicki24

Ostatnie przeliczenie: 2013-05-28 09:47:20

Runda 5

(2013-05-13-2013-05-19)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Krzysztof Bury47
2Wojciech Kuna39
2Jarek Skręta39
4Mariusz Dempniak38
5Robert Moreń37
6Piotr du Château36
6Paweł Laskowski36
8Justyna Czarnoba35
8Con Murphy35
10Mirosław Dziekan33
10Gunther Mach33
10Jarosław Romaniuk33
13Rafał Podkański32
13Stanisław Poznalski32
13Antoni Zakrzewski32
16Mirosław Błaszczęć31
17Anna Dziekan30
18Jerzy Kondej29
18Bogdan Mizieliński29
20Matylda Kuna27
20Tadeusz Szkałuba27
22Mikołaj Wojnowski26
23Krzysztof Jankowski25
24Marek Smolarz24
25Paweł Napiecek22
26Ireneusz Osiński21
27Marek Czecharowski20
27Grażyna Żajewska - Wiktorowska20
29Włodzimierz Wiktorowski19
30Maciej Światełko-Nachtlicht16
31Aleksandra Jankowska14

Ostatnie przeliczenie: 2013-05-21 11:00:30

Runda 4

(2013-05-06-2013-05-12)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Sławomir Lipski36
1Mikołaj Wojnowski36
3Jarek Skręta35
4Piotr du Château34
4Con Murphy34
4Maciej Światełko-Nachtlicht34
7Mirosław Błaszczęć33
8Grażyna Żajewska - Wiktorowska31
9Mariusz Dempniak29
10Jacek Nowicki28
11Dariusz Okrasa27
12Włodzimierz Wiktorowski26
13Stanisław Poznalski22
14Justyna Czarnoba21
15Andrzej Kurhanowicz11

Ostatnie przeliczenie: 2013-05-15 11:56:38

Runda 3

(2013-04-29-2013-05-05)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Justyna Czarnoba38
1Paweł Kowalewski38
3Jarek Skręta36
3Włodzimierz Wiktorowski36
5Piotr du Château34
5Monika Stańczak34
7Andrzej Kurhanowicz33
7Paweł Laskowski33
7Gunther Mach33
10Witold Jaworski31
11Mirosław Dziekan26
12Jerzy Kondej24
13Anna Dziekan19

Ostatnie przeliczenie: 2013-05-28 12:18:33

Runda 2

(2013-04-22-2013-04-28)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Krzysztof Bury37
1Jarek Oleszczuk37
3Piotr du Château35
4Paweł Laskowski34
4Stanisław Poznalski34
4Monika Stańczak34
7Ireneusz Osiński33
8Paweł Napiecek31
9Dariusz Okrasa25
10Jerzy Kondej9

Ostatnie przeliczenie: 2013-05-01 22:06:12

Runda 1

(2013-04-15-2013-04-21)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Krzysztof Bury41
2Monika Stańczak39
3Wojciech Kuna36
4Justyna Czarnoba34
4Adam Pawłowski34
4Jarek Skręta34
4Tadeusz Szumlicz34
8Beata Okrasa33
9Rafał Podkański32
10Paweł Laskowski31
10Zbigniew Ślązak31
12Piotr du Château30
12Aleksandra Jankowska30
12Gunther Mach30
12Manfred Schatovich30
12Tadeusz Szkałuba30
12Piotr Wojciechowski30
18Bogdan Mizieliński29
18Jacek Nowicki29
20Barbara Kozicka28
20Ireneusz Osiński28
22Mirosław Błaszczęć27
22Robert Moreń27
22Stanisław Poznalski27
25Marek Czecharowski26
25Anna Dziekan26
25Krzysztof Jankowski26
25Jarosław Romaniuk26
25Grzegorz Szczypa26
30Bozena Wygonowska25
31Andrzej Kurhanowicz23
32Mirosław Dziekan21
32Jerzy Kondej21
32Dariusz Okrasa21

Ostatnie przeliczenie: 2013-04-23 12:46:25

Liga turniejowa 2017

Mężczyźni

PozycjaNazwisko i imięRundyPunkty
1Skręta Jarek18366
2Kopczewski Michał10346
3Bury Krzysztof10338
4Lenard Piotr10335
4Firych Przemysław12335

Kobiety

PozycjaNazwisko i imięRundyPunkty
1Awdziejczyk Małgorzata15320
2Stańczak Monika12319
3Jankowska Aleksandra9291
4Dziekan Anna8257
5Terej Katarzyna8242

zobacz więcej »

Polski Związek Golfa Golf Parks Poland

FaceBook