Angielska pogoda

Data publikacji: 15.07.2014

Grając w sobotnim turnieju Cykl Królewski Ping Cup na polu w Sobieniach można było się poczuć jak na jakimś linksie w Anglii. Przede wszystkim ze względu na pogodę jaka nam towarzyszyła. Wietrznie, choć flagi nie kładły się na greenach, oraz deszczowo przez cały czas trwania turnieju. Mimo tak nie korzystnych warunków na starcie stawiło się 42 zawodników i zawodniczek w turnieju głównym oraz 4 zielono kartowców w turnieju dodatkowym (9 dołkowym). I wszyscy ukończyli turniej. Brawo!!

Co więcej mimo takiej pogody osiągnięto fantastyczne wyniki. Nawet mnie udało się zagrać 38 STB, a mimo takiego rezultatu nie znalazłem się na podium w grupie hcp 18,1 – 36. Na szczęście znam już sposób żeby w kolejnym turnieju być na podium. Po prostu muszę zmienić grupę hcp na 0-18. 😉

Wracając do zwycięzców, zacznę od nagród dodatkowych (tylko dla klubowiczów) tytuł najlepszej kobiety zdobyła Monika Stańczak, najlepszym seniorem okazał się Jerzy Kondej. Natomiast najlepszym zawodnikiem spośród wszystkich startujących został Tomasz Lewczuk 25 STB brutto za co otrzymał nagrodę od sponsora firmy Garmin.