Łódzkie sukcesy Wilanowa

Data publikacji: 29.09.2019

Nasi reprezentanci startowali w tym roku w kilku turniejach należących do Pucharu Łodzi, organizowanych przez Łódź Open GC. Turnieje zwykle miały miejsce w poniedziałki, więc są zawsze dobrą opcją dla tych, którzy chcą zagrać o punkty poza weekendem. Jednak turniej finałowy został zorganizowany w niedzielę, 29 września, na polu w Sobieniach Królewskich.

Wystawiliśmy bardzo godną reprezentację Wilanowa. Nasze dwanaście osób stanowiło drugą co do liczebności grupę klubową (oczywiście zaraz po Łódź Open GC). Ilość przełożyła się też na jakość. Było nam bardzo miło odebrać kilka nagród i pucharów.

• Jarek Skręta zajął II miejsce Stroke Play Brutto (84 uderzenia)
  • Michał Kopczewski zajął III miejsce Stroke Play Brutto (84 uderzenia – count back na korzyść Jarka!)
  • Marek Perkowski zajął II miejsce Stableford Netto (34 pkt z 3/4 HCP)
  • Artur Sarnecki zajął III miejsce Stableford Netto (33 pkt z 3/4 HCP) i w ogóle to była najlepsza runda Artura w sezonie, jak zauważył – 86 uderzeń
  • Paweł Lis zgarnął dwie nagrody Longest Drives (dołki 8 i 18) – Paweł uderzał rewelacyjnie daleko!
  • Kasia Kopczewska zagrała Longest Drive Kobiet (dołek 15)
  • Artur Sarnecki z kolei zdobył Nearest to the Pin (dołek 12)

Do tego wszystkiego Michał Kopczewski zajął III miejsce w całym Pucharze, gdzie liczyły się 3 najlepsze występy i jak najniższa suma wyników Stroke Play Brutto w sezonie.

Podziękowania dla Andrzeja Lewandowskiego i wszystkich organizatorów Pucharu Łodzi, w którym chętnie gramy!