Tylko 5 tygodni

Data publikacji: 20.09.2011

Zacznę od dobrych występów naszych Klubowiczów. W turnieju ligi golfowej na Lisiej Polanie, aż 3 naszych zawodników w kategorii stableford netto znalazła się w pierwszej dziesiątce. Na miejscu czwartym uplasowała się Barbara Kozicka, na siódmym Dariusz Okrasa, a na dziesiątym Jarek Skręta.

Na turnieju Volvo World Golf Challenge 2011 drugie miejsce w klasyfikacji strokeplay brutto, grając dwie rundy po 81 uderzeń, zajął nasz kapitan Mikołaj Wojnowski. Pierwszego dnia na dołku nr 10 (PAR5) zaliczył eagla. Niewątpliwie eagle na karcie zawsze dobrze wygląda. Wszystkim wyżej wymienionym gratuluję.

Wracając do naszej Ligi Klubowej można by rzec – nic się nie dzieje. W zasadzie pierwsza dziesiątka bez zmian, z wyjątkiem Dariusza Wiatra, który wyprzedził Stanisława Poznalskiego. Na co warto jeszcze zwrócić uwagę, może na fakt, że lider Jacek Trojanowski zagrał trochę słabiej przez co grupa pościgowa w osobach Jan Radziszewski  i Jarek Skręta odrobili 3 punkty straty. Teraz Jacek ma „tylko” 34 punkty przewagi, a do końca rozgrywek zostało 5 tygodni.

O tym jak zmienia się sytuacja w Lidze Klubowej przeczytacie już w kolejny wtorek.