Weekendowe osiągnięcia (nie tylko golfowe)

Data publikacji: 06.06.2023

Już od piątku trwał weekend. Pierwsze dobre wieści przyszły z Rajszewa.

Agnieszka Ostrowska zajęła I miejsce (STB netto w kat. 18,1-36) w silnie obsadzonym turnieju Eurobuild, grając doskonałe 44 STB netto. Co za osiągnięcie!

Tego samego dnia Alan Kwaśniewski uzyskał 3. rezultat w turnieju AGWC w Sobieniach Królewskich, a wynik 79 budzi respekt.

W sobotę Paweł Czupryński zagrał równo z PAR netto w Naterkach podczas eliminacji WAGC, co dało mu III miejsce i awans do Finału Krajowego w Binowie i Modrym Lesie. Rośnie nam reprezentacja na sierpniowe finały!

W trakcie weekendu rozegrany został dwudniowy turniej Silesia Business&Life Golf Cup w Sobieniach Królewskich. II miejsce brutto zajął Krzysztof Sosnowski (rundy 75, 73 – brawo!), a Rhea Wiatr była trzecia w swojej kategorii, a jednocześnie zagrała najlepszy wynik kobiecy brutto (79, 82 – nisko i równo!).

Mieliśmy też niegolfowy epizod. W niedzielny poranek silna trójka pobiegła szybką piątkę. Piotr Wnuk, Grzegorz Szczypa i Michał Kopczewski – jak team Royal GC Wilanów – wystartowali w Biegu Ursynowa na 5 km. Postaraliśmy się godnie reprezentować golfistów na biegowej trasie, w gronie prawie 2 tysięcy osób! Za rok zapraszamy więcej Koleżanek i Kolegów z klubu.