Mikołaj i Basia Mistrzami Klubu!!!!

Data publikacji: 14.09.2012

Basia Kozicka została Mistrzynią Klubu 2012, a Mikołaj Wojnowski zdobył tytuł Mistrza Klubu już po raz trzeci!

Ostatni weekend dostarczył nam niezapomnianych wrażeń i emocji! Jacek Trojanowski do ostatniej „wody“:) walczył z Mikołajem, który po pierwszym dniu prowadził 3 uderzeniami (Mikołaj zagrał na 81, a Jacek na 84). Po pierwszej dziewiątce drugiego dnia – był remis. Na ostatnim dołku rozegrał się ostateczny bój, bowiem po 17-tym Jacek odrobił 2 uderzenia straty i Panowie rozpoczęli z przewagą jednego uderzenia Mikołaja… Wszyscy nasi Klubowicze i golfiści z Kalinowych Pół, zebrali się na tarasie i przy greenie ostatniego dołka…

Emocje sięgnęły zenitu…

18 dołek to był również konkurs na Longest Drive… I….

Mikołaj uderzył daleko w lewo, a Jacek daleko w prawo… Na fairway’u nie było nikogo… Potem Mikołaja piłka wylądowała w wodzie… Szanse Jacka wzrosły! Na brzegu pierwszej przeszkody wodnej przymierzał się do uderzenia aż na green… Wszyscy wstrzymali oddech… I… Out-of-Bounds!!!!

Za chwile obaj byli już na greenie, kończąc mistrzowsko 18-ty dołek i oklaskiwani gorąco po każdym uderzeniu przez całą publikę! Mikołaj utrzymał jednouderzeniową przewagę, wygrywając tytuł Mistrza Klubu, a Jacek został I Wicemistrzem.

Basia nie miała praktycznie konkurencji:) Była świetna i zasłużenie otrzymała tytuł Mistrzyni Klubu, a jednocześnie Best Lady za najlepszy wynik w STB netto.

II Wicemistrzem Klubu został Paweł Napiecek. W kategorii 0-26,4 triumfował Tadeusz Szkałuba 61stb, przed Stanisławem Poznalskim 59 stb oraz Mariuszem Dempniakiem 57 stb. W kategorii 26,5-36 pierwsze miejsce przypadło Krzysztofowi Jankowskiemu 71 stb, drugie Justynie Czarnobie 59 stb, tuż za nią uplasowała się Lucyna Jędraszak-Utera z wynikiem 58 stb. Best Seniorem został Krzysztof Jankowski, nagrodę za Longest Drive otrzymali Ola Jankowska i Mariusz Dempniak, a za Closest-to-the-Pin nasz gość Janusz Lipka.

W Turnieju o Puchar Prezesa Kalinowych Pól nie zabrakło także naszych zawodników. Pierwsze miejsce w kategorii stb brutto zajął Mikołaj Wojnowski 27 pkt., a Krzysztof Jankowski zajął drugie miejsce w klasyfikacji stb netto z 3/4 hcp. Janusz Lipka otrzymał od Kalinowych nagrodę za Closest-to-the-Pin. Dodam, że ten konkurs był rozgrywany pierwszego dnia, a nasz drugiego, także Janusz dwukrotnie, dzień po dniu umieszczał piłkę najbliżej flagi. Gratulujemy precyzji i powtarzalności.

I jeszcze życie poza polem… Żałujcie Ci, którzy nie byli z nami! I szykujcie się na przyszły rok! Sobotni wieczór spędziliśmy wszyscy razem w chacie grillowej, a opowieściom golfowym (i innym!) nie było końca!! Atmosfera była fantastyczna i zapanowało ogólne PEACE, z czego bardzo się cieszymy!!!

Do zobaczenia za rok! I pamiętajcie, że został jeden piekny puchar!!!! I nagroda! Po którą nie sięgnął nikt z HCP 36-54…a szkoda!

Dziękujemy serdecznie Polu Golfowemu Kalinowe Pola za ciepłą i serdeczną gościnę, a szczególnie Markowi Sokołowskiemu za profesjonalne wsparcie naszego turnieju!

Drodzy Klubowicze! Zapraszamy do dzielenia się wrażeniami z Mistrzostw na naszej stronie!