Za nami 5 turniej

Data publikacji: 18.09.2012

Za nami 5 turniej Cyklu Królewskiego. Rozegrany w Sobieniach turniej, był dla wielu klubowiczów jednocześnie turniejem o Puchar Prezesa  Stowarzyszenia Seniorów. W Cyklu Królewskim, w kategorii brutto wygrał Jacek Trojanowski z wynikiem 83 uderzeń, przed Bogusławem Bilem (zdecydował countback) i Jerzym Pobereszko 88 uderzeń.

W kategorii 0-26,4 najlepszy wynik osiągnął Staszek Poznalski 34 stb, za nim Janusz Herburt-Hewell 32 stb oraz Krzysztof Domański 30stb.

W kategorii 26,5-36 pierwsze miejsce przypadło Justynie Czarnobie41stb, tuż za nią uplasowała się Basia Źiółkowska 39 stb, a trzecie miejsce zajęła Lucyna Jędraszak-Utera z 37stb. Best Lady została Justyna Czarnoba, a Best Seniorem Basia Źiółkowska.

Wrzesień obfituje w wydarzenia turniejowe. Po Mistrzostwach Klubowych i 4 turnieju z Cyklu Królewskiego, już wkrótce turniej z okazji 10-lecia Klubu! I dopóki pogoda nas rozpieszcza – gramy!